Наші досягнення

Головною метою дошкільного закладу є забезпечення дошкільної освіти дітей, створення умов для їх психофізичного, розумового, естетичного розвитку.

Організація навчально-виховного процесу здійснюється на угорській мові та  спрямована на виконання  Державного стандарту Базового компоненту дошкільної освіти і забезпечення  виконанням освітніх програм:

•        Програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» (2017 року);

•        Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (2017 року).

Вихователі ЗДО працюють над проблемою комплексного впливу казки на всебічний розвиток дошкільнят.  Так, розроблена система роботи з казкою, чітко зазначені конкретні етапи та напрямки роботи.

Відповідно до проекту «Казковий світ» дітям подобаються іграшки до відомих казок. Ще подобаються казки «Колобок», « Два жадібних ведмежати», які вони знають напам’ять. Однак їм не подобаються кінцівки казок. Діти із задоволенням придумують свої варіанти казок, якщо їм запропонувати. Вихователі проводять таку цікаву роботу, намагаються зробити життя дітей більш емоційним, чарівним. Граючись, діти сміливо шукають рішення і вихід із ситуації.  В роботі використовуються різні види театру: театр картинок на картоні, театр іграшок, ігри-драматизації.

Дошкільний навчальний заклад  працює за програмами «Українське дошкілля» та «Впевнений старт», затвердженими МОН України. Мова навчання та виховання – угорська. З метою підвищення професійного рівня та самоосвіти  педагогічні працівники використовують матеріали періодичних видань: «Дошкільне виховання», «Палітра педагога», «Бібліотечка вихователя дитячого садка», «Дитячий садок», також методичні розробки  за діючою програмою та угорсько мовні видання.
              Навчально-виховний процес здійснюється, дотримуючись положень оновленого Базового компоненту дошкільної освіти, вікових та індивідуальних особливостей і здібностей дітей, їхніх нахилів та уподобань. Відповідно до програмових вимог ведеться перспективне і календарне планування за режимними моментами. Усі заняття розподілено рівномірно з урахуванням усіх видів роботи з дітьми.

За  освітньою лінією „Особистість дитини” у дошкільному закладі створені належні умови для організації трудової діяльності в групах та на подвір’ї. Систематично плануються різні форми організації праці: доручення, чергування, колективна праця. Для цього створено куток чергових, облаштовані городні ділянки та квітники. Щотижня проводяться заняття з ручної праці.
           Вихованці закладу виявляють інтерес до своєї зовнішності та тіла; визначають і правильно називають основні частини свого тіла, мають уявлення про значення догляду за ними, про значення їжі, води, про їх роль для  здоров’я організму. У більшості старших дошкільнят сформовані бажання надавати допомогу один одному, намагаються здійснювати вчинки, що ґрунтуються на моральних цінностях.