Навчальний процес

Розподіл навчального навантаження побудований з урахуванням максимально допустимого навантаження на дітей упродовж тижня. При цьому, освітній процес базується на поєднанні різних видів занять: фронтальних та групових при умові, що тривалість фронтальних занять не перевищувала 15-35 хвилин (відповідно віку дітей), групових -15-30 хвилин, що дає можливість додержуватися регламенту навчального часу в день на одну дитину , а також заходи карантинних вимог по попередженню захворювання на COVID -19.

Колектив ставив перед собою такі завдання:

- Виховання у дошкільників високої національно-патріотичної свідомості, шляхом формування емоційно-ціннісного ставлення до природи рідного краю.

- Продовжувати роботу щодо створення безпечного освітнього простору, забезпечення колективної та особистої безпеки учасників освітнього процесу.

-  Осучаснення роботи з літературними текстами, нетрадиційна робота з казкою.

Планування роботи в дошкільному закладі здійснюся відповідно до Інструктивно – методичного листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-344 від 07 липня 2021 року «Планування роботи закладу дошкільної освіти на рік» . Саме річним планом регламентувалася організація методичної роботи ЗДО, заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес, згідно з концептуальними засадами Базового компоненту дошкільної освіти

Особлива увага  приділяється провідній діяльності дошкільника.  Гра розглядається як фундаментальна технологія виховання людини.
            Продовжується робота  з національного та патріотичного виховання.
          У державному стандарті – Базовому компоненті проголошено:  виховання здорової та життєво компетентної особистості, забезпечення якісної та доступної дошкільної освіти кожній дитині, підготовка її до майбутнього життя – головні пріоритети сучасної дошкільної освіти. Саме дошкільний навчальний заклад у взаємодії з родиною уповноважений реалізувати ці завдання. Спрямовує його у виконанні цієї важливої місії також регіональна  програма «Українське дошкілля».

Навчальний процес з дітьми 5-річного віку здійснюється за програмою "Впевнений старт".