Наш дитячий садок

Мужіївський заклад дошкільної освіти -  це ясла-садок загального розвитку дітей раннього і дошкільного віку, що належить до комунальної власності Берегівської міської ради.

Потужність – 31 місце

Знаходиться дошкільний заклад за  адресою -  Закарпатська область, Берегівський район, с. Мужієво, вул. Ракоці Ференца ІІ, 107 у пристосованому приміщенні, яке було побудовано у 1930 році та заснований  у 1960 році.

Можна дізнатися:
•          про щоденне життя дошкільнят в групах;
•          про проблеми та здобутки дошкільного закладу;
•          новини в дитячому садку;

Можна знайти інформацію:
• •         про дошкільний навчальний заклад;
• •         правила прийому до дошкільної установи;
• •         організацію навчально-виховного процесу;
• •         дію консультативного пункту по підготовці дітей до школи;
• •         організацію харчування в ДНЗ.
• •         нормативні документи, що регулюють функціонування дошкільної освіти;

В приміщенні дошкільного закладу  функціонують 3 групи, 2 - дошкільні, 1 - група раннього віку. Мова навчання – угорська.

Фінансово-господарська  діяльність закладу здійснюється  згідно кошторису, сформованого  на початок поточного року Берегівською міською радою. ЗДО має свій відповідний Статут та Сертифікат на здійснення освітньої діяльності.

Нормативно-правова база кабінету керівника ЗДО

Закони України:

Про  освіту

Про дошкільну освіту

Про охорону праці

Про дитяче харчування

Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності

Конвенція про права дитини